Prekių filtravimas

Lenovo nešiojami kompiuteriai (2)

Rodyti daugiau
Rodyti mažiau
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Lenovo Yoga 900s-12 12.5" Core M 8GB 256GB SSD Windows
Pasiekėte didžiausią lyginamų prekių skaičių.
Lenovo IdeaPad Y900-17 17.3" i7 16GB 1.0TB + 128GB SSD Windows

Lenovo nešiojami kompiuteriai


Lenovo24.lt internetinė parduotuvė, oficialiai prekiaujanti Lenovo produkcija, siūlo platų Lenovo nešiojamų kompiuterių pasirinkimą. Pas mus Lenovo nešiojamą kompiuterį išsirinkti labai paprasta, tereikia žinoti, kam Jūs jį naudosite. Tam kompiuteriai patogiai suskirstyti pagal paskirtį į tris grupes, kuriose yra skirtingos kompiuterių serijos. Kiekviena serija turi savų privalumų: skiriasi dydis, galia, baterijos darbo laikas, patvarumas, papildomos funkcijos ir t.t. Žinodami kam naudosite kompiuterį, lengvai išsirinksite sau tinkamiausią modelį bei sutaupysite pinigų.Namams, pramogoms, žaidimams


Šioje grupėje Lenovo nešiojami kompiuteriai yra skirti atlikti kasdienius darbus bei pasimėgauti įvairiomis kompiiuterių teikiamomis pramogomis. Aukštos raiškos ekranai ir kokybiška garso įranga leis mėgautis vaizdo įrašais, muzika, dedikuotos vaizdo plokštės – kompiuteriniais žaidimais. Kompiuteriai komplektuojami su įvairios galios procesoriais: nuo skirtų paprastiems darbams, tokiems kaip interneto naršymas, darbui biuro programomis, iki galingų, su kuriais galite dirbti itin reikliomis programomis.Flex serija. Šių kompiuterių, lietimui jautrus ekranas atsiverčia 300 laipsnių kampu ir suteikia galimybę juo dirbti stendo režimu. Šios serijos kompiuteriai yra pigesni už tuos kompiuterių modelius, kurie atsiverčia 360 laipsnių kampu.
U serija. Pagrindinė savybė – kompaktiškas dydis ir mažas svoris. Šie kompiuteriai labai patogūs daug dirbantiems ir keliaujantiems. Galimi dydžiai: 11, 12, 13 ir 14 colių.
Z serija. Tai daugiau multimedijai skirti nešiojami kompiuteriai. Su jais patogiai galėsite žiūrėti filmus ar redaguoti nuotraukas. Dauguma šios serijos kompiuterių aprūpinti Full HD raiškos ekranais. Taip pat šie kompiuteriai aprūpinti Intel Core procesoriais: i3, i5 arba i7.
Yoga serija. Du viename - nešiojamas ir planšetinis kompiuteris. Tai kompaktiški Ultrabook tipo kompiuteriai, kurių ekranas gali atsiversti 360 laipsnių kampu. Visi jie turi lietimui jautrų ekraną, todėl jais galima dirbti kaip paprastu nešiojamu arba planšetiniu kompiuteriu. Ekrano dydžiai gali būti nuo 11 iki 15 colių.
Y serija. Šie Lenovo kompiuteriai, kaip ir Z serija skirta mulitmedijai, tik labiau orientuoti į kompiuterinius žaidimus, yra galingesni ir turi našias vaizdo plokštes.Lenovo B serijaLenovo Yoga serijaLenovo Y serijaStudijoms, darbui


Studijoms ir mokslams skirti nešiojami kompiuteriai pasižymi itin patrauklia kaina tuo pačiu užtikrina kokybišką darbą. Darbui skirti Lenovo nešiojami kompiuteriai yra solidžios išvaizdos, gali turėti tvirtesnį korpusą, ilgiau veikiančią bateriją ir būti kompaktiškesni, pritaikyti daug keliaujantiems žmonėms.100 serija. Lenovo IdeaPad nešiojami kompiuteriai, kaip ir 300 ir 500 serija, pasižymi itin patrauklia kaina. Jie puikiai tinka paprastoms kasdienėms užduotims, mokslams, darbui su biuro programomis ar interneto naršymui.
300 serija. Tai už 100 seriją galingesni nešiojami kompiuteriai. Juose montuojami galingesni procesoriai, tad jais galima dirbti ir su reiklesnėmis programomis.
500 serija. Šie nešiojami kompiuteriai turi dalinai aliuminį korpusą, todėl yra tvirtesni ir atsparesni. Kompiuteriuose montuojami naujausi procesoriai, užtikrinantys produktyvų darbą.
G serija. Šie kompiuteriai tinka kasdieninių užduočių atlikimui, biuro darbams ar mokslams. 15,6 colių kompiuteriai turi HD, o 17,3 colių kompiuteriai – HD+ raiškos ekranus.
B serija. Tai solidžios išvaizdos, smulkiam verslui skirti nešiojami kompiuteriai už patrauklią kainą. Šiuos kompiuterius galite išsirinkti su plastikiniu arba dalinai aliuminiu korpusu.
E serija. Universalūs nešiojami kompiuteriai, skirti smulkiam verslui ir namams. Aprūpinti našiais procesoriais jie atliks visas kasdienes užduotis.
S serija. Itin kompaktiški ir nebrangūs, darbui skirti Lenovo nešiojami kompiuteriai. Be mažo dydžio, jie taip pat pasižymi ilgu baterijos darbu.
M serija. Kompaktiški nešiojami kompiuteriai daug keliaujantiems ir dirbantiems. Atlieka visas pagrindines funkcijas ir pasižymi geru saugumu.Lenovo 100 serijaLenovo G serijaLenovo E serijaProfesionalams


Profesionalams skirtoje grupėje rasite nešiojamus kompiuterius su itin galingais procesoriais, tvirtais korpusais ir įvairiomis duomenų apsaugos priemonėmis. Taip pat šioje grupėje yra itin kompaktiški Lenovo nešiojami kompiuteriai su ilgai veikiančia baterija.Thinkpad Helix serija. Tai kompaktiški, 11,6 colių, du-viename tipo Ultrabook nešiojami kompiuteriai, kuriais galima naudotis ir kaip planšetiniais kompiuteriais. Itin taupūs procesoriai leidžia baterijos režimu dirbti net iki 12 valandų.
ThinkPad L serija. Tai verslo klasės, itin energiją taupantys, bet tuo pačiu daug galios turintys nešiojami kompiuteriai darbui už patrauklią kainą.
ThinkPad E serija. Tai smulkiam ir vidutiniam verslui skirti stilingi nešiojami kompiuteriai su patikimomis duomenų apsaugomis.
ThinkPad Yoga serija. Galingi ir kompaktiški Ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai, kurių lietimui jautrus ekranas gali būti atverčiamas 360 laipsnių kampu. Juo galima dirbti kaip įprastu nešiojamu arba planšetiniu kompiuteriu.
ThinkPad W serija. Tai itin galingi nešiojami kompiuteriai – darbo stotys (workstation). Juose įmontuoti itin galingi procesoriai ir jie gali turėti profesionaliam darbui skirtas vaizdo plokštes. Kompiuteriai skirti darbui su daug resursų reikalaujančiomis programomis. Šie kompiuteriai tiks dirbantiems su grafika, vaizdų apdorojimu ar projektavimo (CAD) programomis.
ThinkPad T serija. Tai itin tvirti, verslui skirti nešiojami kompiuteriai, kurie užtikrina, kad Jūsų duomenys būtų patikimai saugomi kompiuteryje. Šie kompiuteriai pasižymi ne tik geru fiziniu, bet ir programiniu saugumu.
ThinkPad X serija. Tai maži, lengvi, tačiau galingi ir ilgai dirbantys verslui skirti Premium klasės nešiojami kompiuteriai. Juos galite išsirinkti su anglies pluošto korpusu ir su 3G/4G mobilaus interneto ryšiu.Lenovo ThinkPad E serijaLenovo ThinkPad T serijaLenovo ThinkPad X serija(c) Lenovo24.lt 2016. Naudoti šį tekstą ar jo fragmentus be raštiško autorių sutikimo draudžiama.


Live Chat Software by Kayako